Ewa Pikosz o swoim największym wyzwaniu tego sezonu!

„Mimo wielu zawodów, w których ostatnio biorę udział przede mną największe wyzwanie tego sezonu, a mianowicie organizacja Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro Husqvarna Poznań.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób z Motoklubu Wielkopolskiego oraz licznych przyjaciół zawody na stałe wpisały się w kalendarz Polskiego Związku Motorowego i całego cyklu Super Enduro. Wiele pozytywnych opinii na temat zeszłorocznych zawodów zmotywowało nas do organizacji w tym sezonie. Poprzeczka na ten rok postawiona wyżej , chcemy dostarczyć Wam emocji o widowiska na najwyższym poziomie. Zawodnicy czołówka! Poza wyścigiem na scenie głównej toru, który jest zmodernizowany, mamy kilka nowości, można również wziąć udział w Biegu Kibica, w którym przewidziane są upominki. Na miejscu będą również Foodtracki dla tych, którzy zgłodnieją.

Dodatkowo dla mnie równie ważny temat – Kobiety na motocyklach w dyscyplinie Super Enduro. Super Enduro to widowiskowa dyscyplina, ale bardzo wymagająca. Dzięki ciężkiej pracy udało się otrzymać wsparcie od Polskiego Związku Motorowego oraz z programu ”Kobiety w Motorsporcie”. Tworzymy na każdych zawodach strefę Kobiet, w której kobiety mogą odpocząć po wyścigu, porozmawiać o zawodach i złapać oddech przed następnym wyścigiem. Zachęcam kobiety jeżdżące na motocyklach Enduro do udziału w zawodach. Kobiety mają również zapewniony do końca sezonu zwrot wpisowego za udział w Pucharze Polski Super Enduro. Staram się promować dyscyplinę, w której mamy wielokrotnego mistrza świata Tadeusza Błażuziaka. Dziewczyny na motory!

 

Zapraszamy na III Rundę Mistrzostw Polski, Pucharu Polski Super Enduro Husqvarna Poznań Tarnowo Podgórne, która odbędzie się 6 lipca 2019 na torze w miejscowości Rumianek”

Tekst: Ewa Pikosz

Fot: Daniel Ostrowski

By | 2019-07-04T18:29:56+00:00 Lipiec 4th, 2019|BorntoMX|Możliwość komentowania Ewa Pikosz o swoim największym wyzwaniu tego sezonu! została wyłączona