Warmiński Auto-Moto Klub wie jak pozyskać sponsorów!

W pierwszy weekend sierpnia Warmińskie centrum motocrossu przyniosło wiele wrażeń i atrakcji. W Lidzbarku Warmińśkim odbyły się aż trzy wydarzenia podczas jednego weekendu: Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, a także KTM Enduro Race. Wszystko to dzięki świetnej organizacji Warmińskiego Auto-Moto Klubu.

„Myślą przewodnią działalności Warmińskiego Auto – Moto Klubu jest popularyzacja i upowszechnianie motoryzacji oraz stwarzanie warunków do uprawiania masowego i wyczynowego oraz amatorskiego sportu motorowego.” Organizatorzy doskonale wiedzą, że barnding ma znacznie nie tylko dla sponsorów, ale również ma ogromny wpływ na ogólny odbiór zawodów przez uczestników całego wydarzenia. Tor przy ul. Wrzosowej wygląda bardzo profesjonalnie. Flagi, banery, balony, wszechobecne loga sponsorów – wszystko to sprawia, że kibic czuje się jak na światowej rangi zawodach. Organizatorzy wiedzą też, że diabeł tkwi w szczegółach i tam gdzie inni mówią „niepotrzebne”,  Warmiński Auto-Moto Klub mówi „robimy!”. Postawiono scenę, gdzie przez dwa dni odbywały się konkursy, komentator relacjonował, co dzieję się na torze i umiejętnie wzbudzał emocje wśród kibiców. Można było wygrać wiele gadżetów takich jak breloczki, czapki, koszulki, trafiła się i piłka od Gortata. Telebim z transmisją i wynikami na żywo był strzałem w 10! Zawody zawsze powinny w ten sposób wyglądać. Zdjęcia, filmowe relacje, wywiady z zawodnikami, a także rozgłos w social mediach to bardzo istotne aspekty każdego wydarzenia.

Sponsorzy chętnie pojawiają się wokół zawodów gdzie branding jest widoczny, a ludzie chcą przychodzić i dobrze się bawić. Tło dla materiału filmowo-fotograficznego jakim są powiewające flagi, banery i inne oznakowania sprawiają, że ich odbiór jest bardzo pozytywny, a cała impreza nabiera charakteru festiwalu motorowego. Zawody nie powinny być organizowane tyko dla Riderów, ale także dla kibiców i rodzin z dziećmi, bo to najlepszy sposób na popularyzację tego sportu. Czyż nie to powinno być właśnie głównym celem każdego klubu?

W roku 2019 klub szykuje coś specjalnego! Coś czego w Polsce jeszcze nie było.

 

By | 2018-08-22T15:58:30+00:00 Sierpień 22nd, 2018|BorntoMX|Możliwość komentowania Warmiński Auto-Moto Klub wie jak pozyskać sponsorów! została wyłączona