Freestyle Family na Pol’and Rock Festiwal

W dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się Pol’and Rock Festiwal (dawniej Przystanek Woodstock). W ciągu 3 dni przez teren festiwalu przewija się kilka set tysięcy ludzi. Na zaproszenie marki Monster Energy ekipa Freestyle Family już po raz drugi miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Warunki nie były łatwe. Upał, kurz dawały się we znaki, ale team w składzie Bartek Ogłaza, Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały i na mikrofonie Grzegorz Czerwiec stanęli na wysokości zadania, pokazując na jak wysokim poziomie jest obecnie polski FMX.

Takie triki jak whip, dead body, rock solid, super flip, super indy flip, k.o.d. flip, czy niezliczone combo trików rozgrzały publiczność jeszcze bardziej niż upalne dni. Oglądających nie brakowało i widać, że z roku na rok pokazy cieszą się coraz większym zainteresowaniem festiwalowiczów. Zawodnicy pokazali jak duży progres poczyniła od poprzedniego roku. Ekipa najpewniej pojawi się na kolejnej edycji z czymś zupełnie nowym. Wiadomo jest jedno. Na pokazach Freestyle Family wysokiego poziomu i emocji nigdy nie brakuje. Miło że organizatorzy Pol’and Rock Festiwal i Monster Energy doceniają pracę zespołu i nie poprzestali na jednorazowym występie w 2017 roku.
Zawodników FF wspierają: Motul, Dunlop, I’m Inter Motors, Go Pro, Diverse, Merkurion, Duust, Milanówek

 Autor zdjęć Maksym Rudnik
By | 2018-08-22T15:40:32+00:00 Sierpień 19th, 2018|BorntoMX|Możliwość komentowania Freestyle Family na Pol’and Rock Festiwal została wyłączona