Ryk silników znowu zawita do Lidzbarka Warmińskiego! Przed nami emocjonujący weekend!

Na torze przy ul. Wrzosowej czekają zawodników, a także kibiców wielkie emocje! Warmiński Auto – Moto Klub szykuje konkretną imprezę! Połączyli dwa wielkie wydarzenia!

Fotografia: z galerii Warmińskiego Auto – Moto Klubu

Już w sobotę i niedzielę odbędzie się VII i VIII runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country! Riderzy powinni ostro trenować, ponieważ czas na zebranie punktów do ostatecznego zwycięstwa powoli dobiega końca! Zapytaliśmy zawodników z Mistrzostw Polski w klasie Junior o to jak idą przygotowania.

Piotr Szczepanek, lider w tej klasie podchodzi do kolejnej rundy i rywalizacji spokojnie. Stres się u niego pojawia, lecz po starcie z reguły mija, a zawodnik kontynuuje jazdę zdecydowanie i w swoim tempie. Jego główny rywal, Kacper Baklarz, który aktualnie zajmuje II miejsce w klasyfikacji generalnej  powiedział nam, że niestety do tej rundy nie trenował praktycznie wcale, ponieważ jego Husqvarna uległa poważnej awarii i musiał trenować na 350 od taty. Jednak z uwagi na pogodę – treningi były dość rzadkie. „Rywalizacja w mojej klasie jest bardzo zacięta, można powiedzieć, że jeden błąd może przesądzić o wyniku. Mam jednak nadzieje, że mimo słabego przygotowania, ta runda pójdzie po mojej myśli”.

Warto zobaczyć zaciętą walkę o tytuł Mistrza, dlatego koniecznie zapraszamy kibiców do obecności i kibicowania! Riderów, którzy jeszcze się nie zdecydowali – zachęcamy do zapisów! Wszelkie informacje, a także regulamin uzupełniający i harmonogram znajdziecie: tutaj

 

Fotografia: z galerii Warmińskiego Auto – Moto Klubu

Natomiast w niedzielę,  5 sierpnia  dojdzie do ostatecznego  starcia w II rundzie serii KTMSKLEP.PL ENDURO RACE! Podwójnie punktowany finał to nie tylko okazja na zgarnięcie większej puli punktów, ale także okazja na doskonałą rywalizację w najlepszych warunkach! Ekipa Warmińskiego Auto – Moto klubu działa już przy trasie pełną parą i jak zapewnia – będzie po czym jeździć! Tego dnia odbędzie się także wielkie losowanie! Szansę na jeden z extra giftów ma każdy, kogo nazwisko znajdzie się na liście startowej!

Jesteś READY TO RACE?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy online już dzisiaj! Informacje oraz regulamin imprezy znajdziesz pod adresem: Tutaj

Fotografia: z galerii Warmińskiego Auto – Moto Klubu

 

 

 

By | 2018-08-02T06:48:51+00:00 Sierpień 1st, 2018|BorntoMX|Możliwość komentowania Ryk silników znowu zawita do Lidzbarka Warmińskiego! Przed nami emocjonujący weekend! została wyłączona